В опублікованому дослідженні вчені з Університету Маккварі (Австралія) з'ясували, що жінки вважають кращим запах тіла чоловіків, які їли багато фруктів і овочів, в той час як чоловіки, які споживали багато вуглеводної їжі (хліб, макарони), мали менш привабливий запах.

Для дослідження взяли групу добровольців, які складали здорові молоді чоловіки. Їх відправили тренуватися в футболках, а потім групі жінок треба було оцінити футболки по запаху.

Читайте також: Дослідники визначили найкращу годину для сексу, прийому їжі та тренувань

Вчені також оцінили шкіру чоловіків за допомогою спеціального приладу. У висновку, жінкам більше сподобався запах чоловіків, які їли перед цим фрутки і овочі, а прилад показав здоровішу шкіру тих людей, яка мала відтінок каротиноїдів – пігментів рослин, які відповідають за яскраво-червоні, жовті та оранжеві продукти.

Ми давно знаємо, що запах є важливою складовою привабливості, особливо для жінок. З точки зору еволюції, наш піт може допомогти сигналізувати про стан здоров'я і зіграти певну роль у сприянні привабленню партнера,
– розповів автор дослідження Ян Стівен.

В той час вчений додав, що чоловіки, які їли багато м'яса, не виробляли піт, який був би більш або менш привабливим для жінок. Але м'ясо, як правило, робило чоловічий запах більш інтенсивним.

Читайте також: Чому жінки хочуть займатись сексом: вчені назвали найпопулярніші причини