Психолог Юлія Левковська опублікувала в Instagram тест для визначення травми та її впливу на життя.

Читайте також: Яку фразу категорично не можна казати чоловікові

Спочатку уважно розгляньте картинку та оберіть малюнок, який сподобався найбільше.


Тест: яка травма дитинства вплинула на ваше життя

Відповіді до тесту

Картинка №1. Ймовірно, момент ідентифікації з людьми, які не є вашими батьками, був негативним. Тобто ви відчули себе відкинутою людиною тими, хто для вас був найдорожчий. Вам важко спілкуватися з людьми, все через те, що ви боїтеся відмов.

Щоб створити здорові зв’язки потрібно стати впевненим у собі. Найголовнішим завданням є зрозуміти, що життя залежить від вас.

Картинка №2. Батьки інколи зраджують довіру дітей. Спершу вони обіцяють щось купити/зробити, але не виконують цього.

Друге зображення свідчить про те, що у якийсь момент ваші батьки або близькі люди зрадили довіру nf це є десь глибоко всередині вас. Ви та людина, що не може повністю відкритися комусь, повністю довіритися, попри те, що ви екстравертована особистість.

Картинка №3. Вас відштовхнули ваші однолітки та важливі люди. Можливо, це через негативні фрази. Нині ж ви залежна людина від думки інших. Спробуйте звільнитися від цього та не дозволяйте собі захоплюватися тим, що говорять інші.

Картинка №4. Можливо ваше дитинство пройшло без батьків або ж ви зазнали втрат, коли були маленькими. Ви товариська людина та піклуєтеся про те, щоб не залишитися наодинці.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.