Вчені з Університетського коледжу Лондона з'ясували, що навіть "татові жарти" (dad jokes) стають більш смішними, коли звучить закадровий сміх. Про їх дослідженні пише Current Biology.

Читайте також: Як покращити сон: сучасні міжнародні рекомендації

Щоб з'ясувати, чи розсмішить закадровий сміх хоч кого-небудь, дослідники просили добровольців послухати запис, на якій комік зачитував 40 "батькових жартів". Це, як правило, короткі й несмішні каламбури.

Наприклад, дитина говорить батькові: "Я голодний", на що той відповідає: "Привіт, голодний. Я – тато". Або: "як Майкл Джексон назвав магазин джинсів? – Біллі Джинс" (повний список жартів є у відкритому доступі).

У дослідженні взяли участь 74 добровольці. Частину жартів програвали з закадровим сміхом (постановчим або природним), частину – без.

Потім учасників просили оцінити, наскільки смішними були каламбури, за шкалою від одиниці до сімки. Найбільш смішними жартами учасникам здалися з записаним на диктофон природним сміхом.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.