Про це пише MedicalXpress.

Читайте також: Психолог пояснила, чому коханки шукають одружених чоловіків

Соціолог з університету Каліфорнії в Лос-Анджелесі (США) Жаклін Росс разом зі своїми колегами провела за півтора року два експерименти. У них дружина була "рушійною силою" – вона щось просила або вимагала, а чоловік повинен був або відмовляти, або потурати.

Як зберегти шлюб
Як зберегти шлюб

У першому експерименті брали участь 515 пар, більшість з яких перебували в шлюбі в середньому близько п'яти років. У всіх була принаймні одна дитина, або ж пара чекала дитину, а 40% сімей перебували на рівні бідності або нижче.

Виявилося, що в тих парах, де чоловіки відмовляли у проханні своїй половинці, задоволеність стосунками була стабільною. Така тенденція зберігається при низькому рівні достатку. А от у пар з більшим рівнем достатку рівень задоволеності стосунками падав.

Науковці здивувало те, що рівень задоволеності стосунками падав у пар з низьким рівнем доходу тоді, коли чоловіки дослухатися до своїх дружин.

 Ігнорування запитів від партнера допомагає зберегти шлюб
Ігнорування запитів від партнера допомагає зберегти шлюб

Інший експеримент, який тривав понад два роки й в якому взяли участь пари, що жили окремо та молодята, показав схожі результати.

Висновок вчених: ігнорування запитів від партнера допомагає зберегти шлюб парам з низьким рівнем доходу.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.