Пропонуємо дізнатись про 6 простих хитрощів, як обманути себе та з’їсти менше цукру.

Читайте також: 5 ознак, які свідчать про те, що ви голодуєте

1. Віддавайте перевагу фруктам і ягодам

В багатьох фруктах міститься багато харчових волокон, вітамінів і мінералів. Навіть фруктоза, яка теж входить в склад продуктів, шкідлива лише у великих кількостях, тому фрукти спокійно можна вживати без страху для змін фігури. Окрім того, фрукти містять багато клітковини, через що вони дуже поживні.

2. Скоротіть споживання меду

Справді, мед є хорошим замінником цукру, оскільки це натуральний продукт. Але, насправді, в ложці меду стільки ж калорій, скільки і в ложці цукру. Хоч мед є кориснішим ніж рафінований цукор, але вживати його потрібно дуже і дуже дозовано.

3. Їжте солодощі перед тренуванням

Краще з'їсти смачні ласощі до тренування, ніж після, тому що вправи допоможуть вашому організму позбавитися від надлишкового рівня цукру в крові. Навіть дослідники з Сіракузького університету виявили, що одне повноцінне тренування зменшує вплив солодких прийомів їжі на рівень цукру в крові на 15 відсотків щонайменше 12 годин.

4. Використовуйте корицю

Якщо ви печете пиріг або їсте солодку вівсянку, можете додати невелику кількість кориці. За деякими даними, вживання кориці може сприяти нормалізації рівня цукру в крові.

Читайте також: Чому голодна жінка – це небезпечно: несподіваний висновок вчених

5. Замініть одні з найулюбленіших солодощів на корисний продукт

Складіть список улюблених солодощів і виберіть те, що ви любите найбільше. Далі, замініть цей продукт чимось корисним. Це допоможе вам змінити смакові звички.

Якщо ж ви звикли завершувати свою вечерю десертом, спробуйте чергувати: три дні – улюблені ласощі, в інші дні вживайте фрукти або ягоди. Або ж одним з варіантів може бути коктейль або смузі з фруктів, ягід і овочів.

6. Вибирайте продукти відповідальних виробників

ВООЗ закликає виробників продуктів харчування вживати заходів щодо зниження цукру в готовій продукції. Краще довіритись авторитетним компаніям із солодощів, ніж читати незрозумілі, а й інколи брехливі інструкції товарів.