Тому від цього стану потрібно якнайшвидше позбутися, пише дослідниця Кембриджського університету Олівія Рімз, інформує НВ.

Читайте також: 8 ознак того, що вам потрібно до психолога

Самотність здатна підвищити ризик передчасної смерті.

Тому щоб впоратися з самотністю потрібно, перш за все, змінити сприйняття світу.


Змініть сприйняття світу

Ви повинні розуміти, що люди, які не хочуть з вами зустрітися у певний час, роблять це не через апатію до вас, а через власні плани. Ймовірно, коли ви запросили когось пообідати з вами, та людина вже пообіцяла з кимось зустрітися або ж занадто пізно отримала запрошення. Люди, які не є самотніми, це розуміють та не переймаються, якщо у когось інші плани.

Психолог пояснює, що якщо люди приписують ці "невдачі" не собі, а збігу обставин, то вони стають більш стійкими та продовжують рухатися далі.

Потрібно також позбутися цинізму та недовіри до інших людей. Тому, якщо людина захоче з кимось познайомитися. Їй потрібно відкинути свій захист і впустити її.

До слова, будь-які стосунки піддаються таким випробуванням як виснаження. Емоційне вигорання у стосунках – не рідкість. Спершу між вами все було чудово, а потім почуття трансформувалися в звичку.


Відкрийтеся іншим людям

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.