За словами психологів, є певні ознаки, за якими можна сказати, що відносини двох закоханих людей будуть гармонійними і тривалими, пише Woman's Health.

П'ять фактів про щасливі відносини:

Регулярний секс. Соціологи з Колорадського університету в Боулдері стверджують, що пари, у яких секс відбувався як мінімум два-три рази на місяць, відчували себе на 33% щасливішими, ніж ті, займався сексом рідко.

Найкращі друзі. Сімейний психотерапевт Джон Готтман заявляє, що найщасливіші партнери – які довіряють один одному і підтримують один одного як добрі друзі.

У них немає дітей. Як дивно це не звучить, але під час дослідження Ради з сучасних сімей було виявлено, що стосунки бездітних пар розвиваються щасливіше, ніж у пар, у яких є діти. Психологи припускають, що це пов'язано з великою кількістю вільного часу і відсутності відповідальності.

Хороший сон. Фахівці з університету Арізони провели науковий експеримент і з'ясували, що жінки, які погано спали, мали більше проблем у відносинах, ніж жінки, які спали міцно та спокійно.

Схожі алкогольні звички. Тут йдеться не смакові переваги, а про кількість випитого. Експерти Дослідницького інституту Буффало з'ясували, що сильна невідповідність в кількості випитого алкоголю призводить до розриву відносин набагато частіше.

Читайте також: 10 недуг, які вилікує секс