Люди схильні називати депресією будь-які перепади настрою, коли відчувають поганий настрій, пригніченість і смуток. Однак варто розуміти, що такий стан – частина нашого повсякдення, пише lenta.ua.

Читайте також: Чому виникають проблеми зі сном та як з цим боротися

Їх не можна назвати хворобою, оскільки вона проходить швидко і самостійно. А ось депресія – серйозне захворювання, яке вимагає обов'язкового лікування і допомоги фахівця.

На відміну від депресії, хандрі не під силу вплинути на кожен момент вашого життя. Хандра проходить швидко і безслідно, а депресія постійна. Хандра може затьмарювати ваші будні, але не зруйнує ваше життя.

Якщо говорити з точки зору медицини, то депресія – такий стан психіки, при якому спостерігається порушення не тільки емоційного і ментального здоров'я, а й фізичного.

Деякі зміни в поведінці людини також можуть вказувати на розвиток хвороби:

  1. Відмова від спілкування з близькими людьми;
  2. Небажання брати участь у соціальному житті;
  3. Відмова від розваг.

Депресія відрізняється своїм різноманіттям і ступенем тяжкості. Не слід забувати, що у кожної людини вони проявляються по-різному. Все залежить від виду і характеру депресії. У будь-якому випадку – не варто ігнорувати симптоми або займатися самолікуванням.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.