Портал Lifehacker пропонує 4 нескладних поради, які допоможуть у виборі смачного вина.

Дивіться на етикетку

Але не на дизайн та модну концепцію! Читайте потрібну вам інформацію – виробник, регіон походження і сорт винограду. Останнє – найважливіше. Припустимо, вам сподобався Sauvignon Blanc (ароматний білий виноград). Спробуйте вино іншого виробника, або з іншого регіону, однак з цим сортом винограду.

Пройдіть тест: Який ти алкоголь?

І з часом ви визначитесь із улюбленим регіоном чи сортом винограду – тоді вибрати стане набагато простіше.

Дорожче – не означає краще

У винах ціна – не служить індикатором хорошого смаку. Підсумкова вартість на полиці повністю залежить від рітейлера.

Читайте також: Вчені назвали найшкідливіший алкоголь

Якщо говорити про імпортні вина, пляшки, які в Іспанії коштують 1-2 євро, в інший країнах можуть продаватися в рази дорожче.

Головне – країна-виробник

Деякі країни-виробники стали брендами. Наприклад, Франція, Італія чи Іспанія. Однак деякі вина з цих країн переоцінені.

Зазвичай, на експорт йде вино, які італійці самі пити навіть не будуть. І часто європейські вина можуть бути гіршими, аніж вино з США, за ту ж саму ціну.

Тобто, брендові країни часто можуть продавати значно гірше вино, адже можуть дозволити це собі, бо завдяки бренду їх і так будуть купувати.

Натуральна пробка – не показник

Існує міф, що вино закупорене натуральною пробкою – хороше. Але насправді на вино має більше впливу не саме технологія виготовлення пробки, а її якість. Навіть дорогі та якісні вино можуть бути закупорені пробкою з пресованої крихти.

Читайте також: Продукти, якими категорично не можна закушувати алкоголь: деякі вас здивують

Пластикова пробка ніяким чином не вплине на якість вина. Так само, як і гвинтова пробка. Остання, до речі, відмінне рішення для молодих вин. Її використовують виробники з Австралії та Нової Зеландії.