Науковці провели експерименти на мишах, під час яких виявили зв'язок генів, що відповідають за збереження кольорового пігменту у волоссі, з генами, які керують імунною системою організму, що повідомляє Еvrikak.

Читайте також: Чи може людина посивіти за одну ніч

Тобто, чим більше організм змушений боротися з вірусами і бактеріями – тим менше кольорового пігменту залишається у волосі. Тож підтримка імунітету в нормі допоможе уникнути багатьох захворювань, зокрема, уникнути ранньої сивини.

Ключову роль у підтримці міцного імунітету відіграє раціон людини, який повинен містити достатньо вітамінів і мінералів. Окрім того, дратівливість, сонливість, слабкість та головний біль можуть свідчити про авітаміноз. Тож варто споживати здорову їжу рослинного походження.

Міцний імунітет вбереже волосся від ранньої сивини

Авітаміноз переважно пов'язаний з неповноцінним харчуванням. Тож влітку особливо важливо їсти овочеві салати, ягоди та фрукти – джерело важливих мікроелементів, мінералів та вітамінів, необхідних для міцного імунітету.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.