І якщо одні вважають, що це боротьба за кульмінацію або боротьба з передчасною еякуляцією з медичної точки зору, то існує одна техніка, яка зможе допомогти у вирішенні цієї проблеми, пише DailyMail.

Читайте також: Чому після сексу виникає депресія: пояснення психолога

За даними австралійської компанії Prolong, більшість чоловіків – 58,8% – використовували техніку "метод відволікання", у випадку з 25-34 річними цей метод використовують 79,8%. З усіх чоловіків, понад 36% думали про спорт, ще 34 про роботу, 29% – про план дій.

Чоловіки віком від 25 до 34 років У 18,5% випадків думали про сім’ю, до прикладу, про бабусю.

Компанія також опитала жінок і з’ясувала, як це впливає. Понад 55% жінок, які були з чоловіками, які страждають на передчасну еякуляцію, зазначили, що це їх напружує у стосунках. Вони також заявляли, що ігнорували проблему передчасної еякуляції, деякі не так часто займалися сексом.

Менша половина жінок змінили методи у сексі "відповідно до потреб", до прикладу, рухалися повільніше або частіше зупинялися.

До слова, якщо чоловік планує романтичне побачення, то варто відмовитись від певних продуктів харчування, які негативно впливають на статеві функції.

Що таке передчасна еякуляція? Це стан, коли чоловік отримує оргазм незабаром після початку статевого акту з мінімальною стимуляцією. Причин тому багато, від стресу і депресії до статевих розладів. Сексологи вважають, що одна з головних причин — слабкий контроль еякуляції через те, що партнер не відстежує сигнали тіла і мозку, а також маленький сексуальний досвід.