Вона виникає через порушення обміну речовин в печінкових клітинах, йдеться на сторінці у Facebook.

Читайте також: Супрун пояснила, чому не потрібно виводити "шлаки" з організму

Хвороба не має симптомів, її можна виявити на ультразвуковому дослідженні або після отримання результатів аналізу крові.

Жирова хвороба небезпечна тим, що може переходити у фазу запалення. Це може спричинити цироз печінки або ж гепатоцелюлярну карциному. Хвороба печінки може сприяти виникненню цукрового діабету та серцево-судинним захворюванням, як інсульти та інфаркти.

Як уникнути найпоширенішої хвороби печінки

Щоб вилікуватися від цього захворювання необхідно змінити спосіб життя – зменшити масу тіла на 7-10% через дієтичні рекомендації та заняття спортом. Також необхідно відмовитися від алкоголю.

Супрун радить ходити мінімум 10 тисяч кроків щодня, виконувати 30-хвилинні аеробні тренування тричі на тиждень. Це призведе до нормалізації рівня печінкових ферментів у сироватці крові, зменшення жирової інфільтрації печінки, зниження ступеня запалення печінки й також до зниження фіброзу печінки.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.