Стенфордський вчені разом з колегами з Університету Нью-Мексико з'ясували, що 39% американських пар познайомилися в інтернеті, а не через друзів, як це робили раніше. За статистикою Bumble, 20000 знайомств в додатку закінчилися весіллям.
Читайте також: Чому часті побачення знижують шанси знайти кохання
Нещодавнє дослідження американських і корейських вчених присвятили побічним ефектам свайпа. Вони опитали 269 студентів, зареєстрованих в тіндері, і зробили кілька висновків, пише The Guardian.
З'ясувалося, що люди, схильні до компульсивної поведінки, в тіндері відчували себе ще більш самотніми. Однак вони продовжували свайпати в надії з кимось зблизитися і швидко прив'язувалися до додатка.
Тіндер нашкодив і людям з низькою самооцінкою. Невпевнені в собі користувачі заходили в додаток частіше за інших, але від цього їм щоразу ставало тільки гірше. Додаток посилював їхню тривогу і почуття самотності.
Тіндер привабливий тим, що перетворює пошук партнера в гру – в ньому є азартний компонент. Процес затягує так само, як лотереї, ігрові автомати або ставки на спорт. Співзасновник компанії Джонатан Бадин зізнався, що застосував в платформі механізми підкріплення, про які дізнався на лекціях по психології.
Tinder шкідливий для людей з слабкою психікою
"Це нова технологія, і ніхто не розповів нам, як нею користуватися", – розповів антрополог Хелен Фішер. За її словами, тіндер – не спосіб знайти любов, а просто додаток, в якому можна познайомитися з різними людьми. Її порада – знайти дев'ять цікавих людей і поспілкуватися з ними. Якщо ні з ким не склалося, пора повертатися в офлайн.
Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.