Діти та підлітки віком 11-15 років, які споживають занадто багато цукру, частіше бувають агресивними, п'ють, курять і відрізняються поганою поведінкою, пише Daily Mail.

Читайте також: Що станеться, якщо не міняти зубну щітку кілька місяців

Згідно з результатами дослідження, під час якого було проаналізовано раціон і поведінку майже 140 тисяч дітей з 26 країн світу, ті підлітки, які споживають надто багато цукру та енергетиків, майже у 3,5 раза частіше знущалися з інших, вдвічі частіше брали участь у бійках і на 95% частіше напивалися.

Що цікаво, енергетики мають потужніший вплив на поведінку дітей, ніж солодощі – через кофеїн.

Зокрема, у Великобританії такі діти на 89% частіше курили і на 72% частіше за інших випивали. Також вони у 2,13 раза частіше вплутувалися у бійки і на 69% частіше отруювали інших дітей.

Особливо високий рівень споживання цукру дітьми виявили у Швеції. Тут діти більш, ніж у 2 рази частіше вчиняли насильство, курили або випивали.

Науковці наголошують: діти старші 11 років не повинні споживати більше 30 грамів цукру вдень (пляшка "Кока-коли" і батончик "Mars" містять 35 і 33 грами цукру відповідно). Дітям 4-6 років можна вживати до 19 грамів цукру вдень.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.