Деякі спортсмени вважають, що ту енергію, яку вони витрачають на статеве життя, можуть з набагато більшою результативністю витратити на тренування. Це у свою чергу підвищить спортивні показники й допоможе виграти, пише MedikForum.

Читайте також: Жінки чи чоловіки: хто швидше втомлюється від сексу у стосунках

Проте, дослідження американських вчених повністю спростувало це твердження. Вони не знайшли підтверджень того, що спортивні показники чоловіків підвищуються через відсутність інтимного життя.

Оргазм зменшує артеріальний тиск, і чим частіше людина його відчуває, тим нижчий показник тиску. Проте це не впливає на спортивні результати.

Вчені з дослідницього університету Джорджії у США спостерігали за результатами тренувань 8 осіб – 7 чоловіків та однієї жінки.

Під час експериментів усі вони збільшували ритм серцебиття до 170 ударів на хвилину за рахунок віджимань від підлоги, вертикальних стрибків та інших вправ. Їх результативність оцінювалася після оргазму, який вони відчули напередодні вночі, після спокійного сну без сексу, або після занять йогою. Вчені не побачили жодних істотних змін у спортивних показниках незалежно від трьох різних сценаріїв.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.