Будь-який адекватний та люблячий чоловік зрозуміє вас. Важливо – не брехати і не перекладати відповідальність на чоловіка, розповіла сексолог Ольга Василенко.

Читайте також: Чоловіки все частіше мають алергію на оргазм

Потрібно чоловіку пояснити одразу, щоб він не чекав імітації і не думав, що проблема в ньому. Має бути розуміння обох партнерів, що їм потрібно працювати разом.

Якщо стосунки тривають довго і чоловік переконаний, що оргазм у вас є, то не треба говорити, що ви ніколи разом із ним не відчували максимального задоволення.

Сексолог Ольга Василенко
“Говоріть, що щось змінилося і оргазм зник. Тепер в звичних позах зі звичними діями його немає. Робіть акцент на те, що це ваша проблема і попросіть про допомогу. Більшість чоловіків нормально сприймають цю інформацію”.

Є проблема. Іноді жінки навіть в цьому випадку продовжують брехати. Вони думають, що простіше і далі мовчати, проте це не позбавить вас від проблеми відсутності оргазму. Всі проблеми, що відбуваться у парі, важливо обговорювати. Навіть оргазм.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.