Зокрема, вчені проаналізували як робоча пам’ять впливає на здатність закоханих вирішувати конфлікти.

Читайте також: Ідеальні відносини: якими якостями мають володіти партнери

Робочу пам'ять ми використовуємо під час розмов, дій чи роздумів, така пам'ять знаходиться в активній фазі обробки. Відтак, у досліджені, про яке пише PsyPost, йдеться, що чим швидше працює "оперативка", тим краще й ефективніше людина вирішує конфлікти.

Дослідники працювали зі 101 закоханою парою. Подружжя просили обговорити реальні проблеми, які стосувалися їхнього сімейного життя. Через чотири й вісім місяців пари просили пригадати проблеми, які вони обговорювали на початку експерименту та проаналізувати наскільки актуальними вони були згодом.

Результати показали, що партнери з краще розвинутою робочою пам’яттю, швидше пригадували тему дискусій і головне, проблеми не були такими гострими, як вісім місяців тому.

Психологи пояснюють такий результат просто: "Якщо партнер продовжує робити щось, що вас дратує, він не змінить своїх дій, адже він просто не пам’ятає, що вас це зачіпає".

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.