Мотивація

Мотивація – це ключовий момент, без неї у вас навряд чи щось вийде. Тут не спрацює світла і чиста мрія бути стрункою. Потрібно поставити конкретну мету, яка буде мотивувати вас працювати для її досягнення. Наприклад, придбати джинси-скіні і не боятись, що ваші ноги виглядати непривабливо. Для кожного знайдеться своя мотивація та конкретна ціль – поставте її та працюйте над досягненням.

Читайте також: Тренуйся, як модель: відео-вправи від відомого фітнес-тренера, які ви зможете повторити

Знайдіть місце для тренувань

Якщо ви займаєтеся в квартирі, то знайдіть зручне для тренувань місце, щоб під час виконання вправ вам не доводилося переставляти меблі і відволікатися. Вам повинно бути зручно лягати на повний зріст, стрибати, робити розмахи руками тощо.

Встановіть графік тренувань

Дисципліна – найголовніше. Виберіть зручний для вас час і дні, коли ви найменш завантажені, щоб не пропускати тренування. Розклад тренувань повісьте на видному місці, щоб ви про нього не забували. Головне, щоб серіали та м'який диван вас не відволікали від графіку.

Підберіть систему тренувань

Зараз на просторах інтернету будь-який бажаючий може знайти для себе відповідний онлайн-курс. В YouTube можна знайти величезну кількість відео, які пояснять вам, як правильно качати прес чи сідниці. Але не варто обмежуватися вправами на певну зону, приділяйте однаковий час всіх частин тіла.

Читайте також: Як провести ефективне тренування вдома: відео від фітнес-тренера

Підберіть музику

Зробіть підбірку ритмічної музики, яка буде мотивувати вас займатися і допоможе тримати потрібний темп. Не потрібно вмикати телевізор або ноутбук, це буде відволікати від тренувань.

Не забувайте про харчування

Нерозумно починати боротися зі своєю лінню і при цьому харчуватися як і раніше. Їсти потрібно маленькими порціями 4-5 разів на день замість 2-3 великих прийомів їжі. Віддайте перевагу білковій їжі і клітковині. Спробуйте записуйте все з'їдене за день. Так ви побачите, що робите зайві перекушування у вигляді чаю з шоколадками або цукерок.