Бездріжджовий хліб

Цей хліб набуває все більшої популярності в контексті популяризації здорового харчування. Але часто виробники вказують на етикетці "бездріжджовий хліб", але він таким не є. Справжній хліб без дріжджів не пишний та не повітряний, а плоский і більш щільний.

Читайте також: Що приготувати із черствого хліба: смачні рецепти

Кольорові булочки

Така випічка часто зовсім не містить в своєму складі шпинат або моркву. Особливо це стосується булочок, які продаються в магазинах. Замість зелені в тісто можуть додавати барвник.


Звертайте особливу увагу на кольорову випічку

Занадто яскравий салатовий колір випічки говорить про те, що ви ризикуєте купити хліб з барвником. Розрізаний хліб повинен хоч трохи, але пахнути шпинатом.

Продавці

Обов'язково звертай увагу на те, як продавці поводяться з товаром в хлібному відділі. Якщо працівники викладають хліб без одноразових рукавичок, то це – пряме порушення. І краще не купувати нічого в цьому магазині, а пошукати інший.

Упаковка

Розглянь упаковку на випічці. Особливо зверни увагу на те, чи немає на ній слідів від відклеєними цінників з терміном виготовлення, які замінили на сьогоднішні. Упаковка також має бути щільною та не мати жодних пошкоджень.


Хліб має бути щільно запакованим