Пропонуємо дізнатись декілька правил, які зможуть продовжити стійкість і тривалість використання вашого улюбленого парфуму.

Читайте також: 7 міфів про парфуми, які варто забути

Не зберігайте парфуми у ванній кімнаті

Постійні перепади температур, вологість і пар – гірші вороги туалетної води. Ідеальне місце для зберігання улюбленого парфуму це там, де сухо, темно і температура завжди залишається в межах норми. Наприклад, шафа або туалетний столик.

Не торкайтеся аромату пальцями

Якщо ви купили парфум без пульверизатора, тоді не рекомендуємо наносити аромат пальцями, так як частинки шкіри і шкірного сала можуть потрапити у флакон і запустити процес зміни композиції.

Читайте також: Куди наносити парфуми: експерти назвали незвичне місце

Виключіть контакт з киснем

Після того, як ви використали парфумерію, необхідно щільно закривати їхню кришку, щоб у флакон не потрапило повітря. Кисень є сильним окислювачем, і вступаючи в реакцію з парфумерним ароматом, у флаконі починається окислювальний процес, що негативно впливає на стійкість.

Виключіть контакт з сонячним світлом

Парфуми люблять темряву, тому рекомендуємо зберігати парфуми в захищених від світла місцях, так як під впливом сонячного світла в парфумерних композиціях починається неконтрольований хімічний процес, при якому запашні компоненти розкладаються.