Поява зайвих кілограмів в області живота може мати багато причин. Серед них – генетика, менопауза або ж розвиток полікістозу. В таких випадках варто звернутись до лікаря та пройти відповідне обстеження.

Читайте також: Дієтолог назвала хвороби, які виникають через різке схуднення

Однак не тільки генетичні фактори або ж захворювання можуть впливати на ідеальний прес людини. Експерти запевняють, що стреси та недосипання – ось що шкодить фігурі не менш, як переїдання. Відтак фахівці порадили, як можна забрати зайві кілограми на животі.

Перше, що варто зробити звичкою – це фізичне навантаження (перед початком тренування проконсультуйтесь з лікарем). Правильно підібраний комплекс вправ допоможе зробити тіло ідеально струнким. Та не тільки походи до спортивного залу можуть допомогти отримати бажаний результат: не менш ефективними є біг чи ходьба.

Водночас зверніть пильну увагу на те, скільки годин ви спите. Адже сон, який триває менше 5 годин, спонукає організм до накопичення вісцерального жиру. Окрім цього, недосипання викликає часте відчуття голоду, що теж призводить до набирання зайвої ваги.

За словами експертів, під час схуднення корисно пити зелений чай та збагатити раціон поліненасиченими жирами, які містяться в горіхах, насінні, рибі та авокадо. Напій не тільки тонізує, але й допомагає втрачати зайві кілограми завдяки катехіну, а поліненасичені жири – нарощувати м'язову тканину.