Поганий сон має низку негативних наслідків – розвиток депресії, серцевих захворювань, ожиріння, діабету та гіпертонії, повідомляє Нealth.harvard.

Читайте також: Як хронічне недосипання впливає на гени: несподівана ознака

І однією з причин поганого сну є подушка. Через це можуть виникнути болі в шиї, плечах та погане загальне самопочуття. Тож як обрати найкращу для сну подушку? Все дуже просто.

Твердість. Тим, хто полюбляє спати на спині і на боці, потрібна подушка середньої твердості, щоб забезпечити підтримку шиї під час сну. Для сну на животі обирайте м’яку подушку, щоб не боліла шия.

Висота. Чим нижча подушка – тим краще.

Форма. Прямокутні подушки підійдуть тим, хто спить на спині чи на боці. Тим, хто спить на животі і любить обіймати подушку руками, краще підійде квадратна подушка. Для тих, у кого печія або запаморочення, рекомендується використовувати подушку клиноподібної форми.

Наповнювач. Фахівці рекомендують обирати подушки з пуху та пір'я, вони відштовхують пил та пилових кліщів. А от подушки з натуральної або штучної бавовни – чудове середовище для розмноження кліщів.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.