На брудній та погано вимитій іграшці можуть оселитися та розмножуватися бактерії, які можуть спровокувати безліч хвороб. Аби уникнути неприємностей, варто ретельно очищати іграшку щоразу до та після її використання, розповідає журналістка та сексологиня Марія Арзамасова.

Читайте також: 10 правил про секс, яких має дотримуватись кожен

Як доглядати за секс-іграшками

Найперше та цілком логічне рішення, яке може спасти вам на думку – промивати іграшки за допомогою води та мила. Проте цього способу замало, адже мило не завжди може вбити всі бактерії. І дуже важливо, щоб мило було нейтральним за ступенем кислотності (pH).

Кип'ятіння – непоганий варіант, проте він підходить далеко не для всіх девайсів. Кип'ятити можна лише металеві та скляні іграшки, а також ті, які зроблені з медичного силікону та не мають мотора.

Зауважте, що кип'ятити іграшку можна лише впродовж 30-40 секунд.

Як доглядати за секс іграшками
Правильний догляд за секс-іграшками

Найкращий та найзручніший спосіб купити Toy Cleaner, адже це спеціальний засіб для догляду за іграшками. Він очищає поверхню ґаджетів від усіх бактерій, мікробів та грибків, а також прибирає неприємні запахи. Він абсолютно безпечний для здоров'я та не містить спирту, гліцерину і парабенів.

Його зручність у тому, що цей засіб можна використовувати для усіх іграшок, незалежно від матеріалу. Такий клінер можна придбати у будь-якому секс-шопі.

На ринку існує безліч видів від різних брендів, тому перед використанням обов'язково потрібно прочитати інструкцію, адже деякі засоби потрібно змивати водою, а деякі ні.

Чого не можна робити

  • В жодному випадку не можна використовувати спирт і мірамістин.
  • Спирт, хлоргексидин та мірамістин вступають в реакцію з матеріалами, з яких роблять іграшки, що призводить до руйнування їх поверхні.
  • Особлива небезпека полягає у спирті – якщо його використовувати, то бактерії назавжди всмокчуться в матеріалі іграшки.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.