Однак, якщо проаналізувати думки лікарів та експертів з харчування, можна прийти до висновку, що немає ніякого сенсу витрачати нечувані суми на їжу.

Адже харчуватися здоровою їжею можна без шкоди для гаманця, пише Likar.info. Ці 7 порад допоможуть вам перейти на корисне і здорове харчування і при цьому не розоритися.

1. Фільтр замість води з магазину

Навіщо витрачати гроші, коли можна обійтися водопровідною водою, очищеною в фільтрі-глечику. По-перше, корисність бутильованої води ще ніхто не довів, а по-друге, відфільтрована водопровідна вода досить високої якості і її можна вживати, не побоюючись за своє здоров'я.

2. Табу на пакетовані соки та інші напої

Якщо ви думаєте, що пакетовані соки корисніше води, то глибоко помиляєтеся. Запам'ятайте, що по цінності для здоров'я жодна рідина не може зрівнятися з водою. Тому пийте відфільтровану воду і не витрачайте гроші на інші напої. Тим паче, що в пакетованих соках міститься дуже багато цукру. Замінити їх можна або свіжими соками, або домашніми узварами із сухофруктів.

3. Не ходіть в магазин на голодний шлунок

Ніколи не ходіть за покупками на голодний шлунок. Швидше за все, ви купите багато зайвого і шкідливого для здоров'я.

4. Беріть їжу з собою на роботу

Про кафе і фаст-фуди в робочий час (і не тільки в робочий) краще забути. Не лінуйтеся, беріть з собою готову їжу. По-перше, це набагато корисніше, а по-друге – економніше.

5. Заморозьте ягоди

Влітку заморозьте улюблених ягід, щоб харчуватися ними цілий рік. Вранці ви можете кинути жменю чорниці або смородини у вівсянку, приготувавши собі смачний і корисний сніданок. Заморожені ягоди ви можете придбати в магазині, але це вам обійдеться дорожче в 1,5-2 рази.

6. Їжте яйця на сніданок

В одному із досліджень було виявлено, що якщо з'їдати на сніданок варені яйця або омлет, то протягом доби людина з'їдає на 18% менше, оскільки яйця дають відчуття ситості надовго.

7. Якщо не можете без солодкого

Якщо ви дійсно не можете без солодощів, то навчиться готувати їх. Прекрасним вибором будуть печені яблука з медом, горіхами, корицею і сухофруктами.

Читайте також: Вчені знайшли овоч, який захистить від радіації