Одним з чудових варіантів новорічної зачіски є кучері, які можна зробити не лише за допомогою плойки та косичок, а й за допомогою фену. Загалом, якщо скласти формулу ідеального накручування волосся феном, то вона виглядає так: правильний набір шампунь-бальзам-маска + правильний фен + термозахист + кругла щітка + лак для волосся.

Читайте також: Як накрутити кучері в домашніх умовах: три прості способи у відео

Як накрутити волосся феном

Крок 1. Миття волосся

Підберіть свій ідеальний шампунь, бальзам та маску для волосся. Старайтесь регулярно користуватися бальзамом і не рідше 1 разу на тиждень маскою для волосся. Спочатку вимийте волосся правильно підібраним шампунем, підживіть його бальзамом і злегка підсушіть рушником, але утримайтесь від сильного натирання. Просто дайте йому ввібрати зайву вологу.

Відео як накрутити волосся феном: покрокова інструкція

Також перед накручуванням волосся феном, мийте волосся теплою, а не гарячою водою, а після миття обполосніть волосся холодною водою.

Крок 2. Термозахист волосся

Щоб зберегти здорову структуру волосся від пересушування феном, скористайтесь будь-яким термозахисним спреєм. В продажу також є такі спреї з фіксацією кучерів і додатковим блиском.

Вам потрібно нанести термозахисний засіб на волосся і рівномірно його розподілити по всій масі волосся, – найкраще використовувати для цього гребінець з частими зубчиками.

Читайте також: Манікюр на Новий 2018 рік: ідеї у фотографіях

Крок 3. Попередня сушка феном

Тут вам знадобляться щітка, затискачі і хороший фен. Якщо у вас здорове, товсте, густе волосся, його необхідно розділити на секції для попереднього сушіння. Чим густіше волосся, тим більше секцій.

Відео як накрутити волосся феном: покрокова інструкція

Сушити таке волосся можна на максимальній швидкості і температурі. Якщо у вас тонкі і негусте волосся, можна розділити їх всього на 2 частини – верхню і нижню. Температурний режим – середній. А якщо ваше волосся ослаблені і пошкоджені, вибирайте найнижчу температуру і найбільшу швидкість. Волосся необхідно висушити на 90%. Вони повинні бути майже сухі.

Крок 4: Накручування волосся феном

Ось тут вам точно знадобляться затискачі для розподілу волосся на зручні секції, бігуді-липучки або кругла щітка. Розділіть волосся мінімум на 4 частини – верхівка, бічні частини і потилична частина. Розділене волосся на декілька секцій потрібно поетапно накручувати на щітку, щоб волосся не заплутувалось.

На середній швидкості і температурі, відокремлюйте пасмо волосся і ні в якому разі не беріть його ширше самої щітки. Якщо ви хочете отримати додатковий об’єм біля коренів волосся, нагрійте їх гарячим потоком повітря не більше 3 секунд.

Відео як накрутити волосся феном: покрокова інструкція

Проводьте щіткою пасмо волосся і вже на кінчиках починайте повільно закручувати пасмо на щітку з хорошим натягом. Якщо вам хочеться одержати не хвилі, а кучері, повторіть той же процес ще один раз з більшим натягом і більш повільно. Перш ніж зняти кучер з щітки, охолоньте його, натиснувши кнопку холодного режиму на 3-4 секунди.

Крок 5. Завершення укладання

Закінчивши завивку, пройдіться щіткою по волоссю або збийте локони пальцями, щоб надати остаточну форму. Для повної впевненості і збереження зачіски на 24 години також можна використати лак для волосся, тільки не розпорошувати його занадто близько до волосся, щоб воно не зліпилось і мало більш природній вигляд.