Дослідники з Університетської клініки в Ессені попросили 11 добровольців взяти участь в експерименті, який вивчав вплив мастурбації на кількість лейкоцитів і імунну систему.

Також на тему: До чого може призвести симуляція оргазму

Кількість лейкоцитів кожного учасника аналізували за 5 хвилин до і через 45 хвилин після досягнення оргазму. Результати підтвердили, що сексуальне збудження і оргазм збільшили кількість лейкоцитів – клітин-кілерів, які допомагають боротися з інфекціями.

Мастурбація  покращує імунітет
Мастурбація покращує імунітет / unsplash.com

Крім того, мастурбація може полегшити або зняти біль, допомагає спокійно заснути, що теж є запорукою сильної імунної системи. Це підтверджує невролог і фахівець з головного болю Стефан Еверс, за його словами, напад мігрені відступає після мастурбації приблизно у кожного третього пацієнта.

Еверс і його команда провели дослідження за участю 800 осіб з мігренню. У 60% з них біль зникла після мастурбації і досягнення оргазму.

Фахівці впевнені, що якщо мастурбувати регулярно, то імунітет буде досить міцний, щоб справлятися з хворобами і взагалі не хворіти.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.