Не соромтеся самі такої розмови. Це ж просто фізіологія. Ви ж дитині пояснювали правила гігієни, в чому різниця? Ті ж фізіологічні процеси, та ж гігієна тіла і невелика розмова про функціонування організму, розповіла сексолог Ольга Василенко.

Читайте також: Спростували головні міфи про наслідки мастурбації

Якщо важко підбрати слова, то дайте книгу. Не треба порушувати простір і підкладати дівчинці прокладки та інше. Заведіть загальне місце в будинку для гігієнічних засобів, щоб дівчинка в будь-який момент могла сама взяти все, що потрібно

Зробіть з цього свято. Але тільки, якщо зможете щиро радіти змінам, а не бентежитися і переживати. Зводіть дівчинку в кіно, скасуйте школу, подаруйте щось жіночне (сережки, кільце, парфуми і тд). У дівчинки стрес, їй краще не йти в школу і перемкнути думки на щось інше. До того ж, так ви допоможете їй простіше прийняти зміни її жіночого тіла. Виключення – жорстке заперечення статі і статевої ролі.

Сексолог Ольга Василенко
“Не треба обговорювати менструації дівчинки з іншими людьми, особливо відкрито! Особливо з чоловіками! Тільки одна ситуація в питаннях менструації впливає на майбутнє інтимне життя. Це коли сексом лякають, причому постійно. А все інше не страшно”.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.