В Ivona розповіли, як залишатись стрункою, коли ви весь час працюєте.

1. Почніть зі сніданку

Не забувайте обов’язково снідати і не забувайте робити цей прийом їжі смачним та поживним. Адже від того, що ми з'їдаємо – бутерброд з чаєм або взагалі нічого, наш організм страждає. Не дивно, що незабаром ваша рука потягнеться за печивом або цукеркою, дбайливо залишеними колегами.

Читайте також: Дієтологи назвали психологічні трюки, які допоможуть вам схуднути

2. Будьте хитрішими

Якщо одна з ваших колег спекла пиріг і попросила оцінити її кулінарний талант, не поспішайте радіти. Це не для вас. З’їжте лише трішки і якщо вона запитає, чи було смачно – збрешіть. Ця брехня буде на благо, повірте.

3. Міняйте тему

Говорити про дієту вголос є не найкращою ідеєю серед ваших співробітників. Нехай про ваші особисті справи знають близькі – інших вплутувати в свої плани не варто, якщо не хочете постійних розпитувань, коментарів і рекомендацій. Постарайтеся змінити тему розмови або пояснити відмову від шкідливої їжі приписами лікаря.

4. Навчіться планувати

Поки ви натхненні майбутнім схудненням, знайдіть в мережі корисні рецепти, прорахуйте калорійність вашого раціону та почніть готувати. Бажано, щоб ви зробили розклад на весь тиждень і підготували відповідні продукти.

5. Шукайте новий маршрут

Читайте також: П'ять порад для схуднення, які насправді не допомагають

Намагайтеся обходити кухню або стіл, куди зносять різні ласощі. Коли мотивація ще слабша, будь спокуса може збити вас зі шляху. Через тиждень дієти ви вже перестанете помічати плитки шоколаду і печиво.

6. Пийте воду

Одна з найважливіших рекомендацій для вас. Вода є дуже важливою для здоров'я шкіри і особи, а для вашого організму – просто необхідна. Велика кількість води "забиває" шлунок, і ви перестаєте думати про шкідливі снеки. Щоб не забувати про свою добову дозу води, скачайте на смартфон спеціальну програму (їх існує безліч), яка нагадає вам, що прийшов час підкріпитися водою.

7. Перекушуйте з розумом

Обмежитися основними прийомами їжі просто неможливо, та й шкідливо для організму. Замість того, щоб забивати шлунок солодким і чіпсами, зверніть увагу на горіхи, фрукти і овочі. Вони вгамують голод, але не приведуть до набору ваги.

8. Обманюйте організм

Ваші улюблені круасани з шоколадом досі ваблять? Поставте на таймер дві хвилини і попийте води. Фахівці стверджують, що цього часу достатньо, щоб "перегоріти" і відмовитися від смачненького. Якщо бажання не зникло, дозвольте собі маленький шматочок.

Читайте також: Вчені пояснили, чому люди їдять, навіть, коли ситі