У наукових джерелах немає інформації про те, що бутильована або мінеральна вода має будь-яку користь для шкіри. З іншого боку, дерматологічні організації не мають і застережень про те, що її використовувати не можна.

Також на тему: Як правильно полоскати горло

Потенційні ризики вмивання мінеральною водою

При цьому в пластиковій пляшці можуть завестися грибки та бактерії. Вони потрапляють туди з рук людини, коли пляшку відкривають і закривають або якщо вона надто великого об'єму і використовується кілька разів. Якщо ви все ж таки вирішите, що хочете вмиватися бутильованою водою, постарайтеся використовувати пляшки меншого розміру і не наповнюйте їх повторно.

Як правильно вмиватися

Ідеальна вода для вмивання – тепла, а не гаряча. Людям з чутливою шкірою можна додатково очистити воду: наприклад, прокип'ятити її, дати відстоятись або пропустити через фільтр.

  1. Змочіть обличчя водою.
  2. Кінчиками пальців нанесіть засіб для вмивання акуратно спіньте пальцями. Він має бути м'яким, неабразивним і без спирту.
  3. Змийте очищувальний засіб теплою водою.
  4. Не витирайте насухо – обережно промокніть шкіру рушником, щоб на шкірі залишалося трохи вологи.
  5. Нанесіть зволожуючий крем, який підходить вашому типу шкіри.

Не потрібно вмиватися дуже часто: достатньо це робити по одному разу вранці та ввечері, а також після сильного потовиділення.