Нові дані показують, що серед дітей ця кількість ще вища. Такі висновки зробили на основі зразків крові дітей, яку брали в комерційних лабораторіях з причин, не пов’язаних з COVID, наприклад для вимірювання рівня холестерину чи свинцю.

Також на тему: Як довго люди з коронавірусом заразні: нове дослідження

Діти частіше хворіють на коронавірус

Серед 26 725 зразків крові, зібраних у травні та червні, майже 80% містили тип антитіл, які імунна система виробляє лише у відповідь на інфекцію, а не у відповідь на вакцини. Якщо припустити, що цей відсоток справедливий для всіх дітей США, CDC підрахував, що щонайменше 57 мільйонів молодих людей були інфіковані коронавірусом до кінця червня, що в чотири рази перевищує загальну кількість зареєстрованих випадків на той момент.

Навіть ця цифра може бути заниженою для випадків, які датуються початком пандемії, оскільки рівні цих явних антитіл у більшості людей падають до невизначених рівнів протягом року.

Актуально і для дорослих

Для дорослих такі дані доступні лише в квітні, але навіть тоді майже 60% зразків крові дорослих містили антитіла, які вказують на інфекцію.

Хоча деякі з цих інфікованих людей, можливо, проходили тестування вдома і не повідомляли про результати, інші, ймовірно, не підозрювали, що вони інфіковані, і ніколи не проходили тестування. Їхня імунна система, у багатьох випадках зміцнена вакцинацією або попередньою інфекцією, могла знищити інфекцію до того, як вона викликала будь-які симптоми.

Хороша новина полягає в тому, що останнім часом все менше дітей відчувають важкі симптоми COVID, які називають мультисистемним запальним синдромом.