Про це розповів міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко. За його словами, мінімальний поріг у 70% вакцинованих дорослого населення дасть можливість запобігти поширенню COVID-19 та зменшити кількість госпіталізацій.

Увага Вузли на щитоподібній залозі: чому виникають й чим загрожують

Крім цього, за час епідемії в Україну поставили 25 мільйонів доз вакцини, щонайменше 16 мільйонів ще привезуть.

Віктор Ляшко – глава МОЗ

"Якщо ми будемо рахувати від кількості дорослого населення — це вже більше, ніж 15%. Якщо ми вважаємо кількість, що знаходиться на території нашої країни, то ми досягаємо і 30%. Треба щонайменше 70%".

Обов'язкова вакцинація

Раніше Віктор Ляшко заявив, що в Україні планують розширити список професій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації. Глава відомства сказав, що МОЗ зараз розробляє проєкт наказу, який проходить погодження.

Новий рекорд щеплень та вакцинація в Україні

  • За добу 22 жовтня – 289 468 людей вакцинували проти COVID-19. Одну дозу отримали 203 265 людей, повністю імунізовані – 86 203 людини. Це рекордний показник за увесь час.
  • Від початку вакцинальної кампанії щепили 8 760 924 людини, з них отримали одну дозу – 8 760 922 людини, повністю імунізовані та отримали дві дози – 6 915 377 людей (із них двоє осіб отримали одну дозу за кордоном).
  • Загалом провели 15 676 299 щеплень.
  • Лікар-імунолог Борис Донськой у коментарі 24 каналу пояснив, що люди самі формують характер періоду захворювань. Мовляв, кількість хвиль хвороби залежить від щеплених та інфікованих.
  • Напередодні Укрзалізниця відкрила пункти тестування й вакцинації на найбільших вокзалах країни. Наразі отримати щеплення можна на вокзалах у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі.