Канада схвалила вакцину Johnson & Johnson

Радниця Департаменту охорони здоров'я Канади розповіла, що уряд дозволив використовувати вакцину усім людям, старшим за 18 років.

До теми В Johnson & Johnson пообіцяли надати вакцину проти COVID-19 для дітей до вересня

За її словами, розглянувши усі дані, відомство встановило наявність переконливих доказів того, що переваги цієї вакцини переважують її потенційні ризики.

Супрія Шарма
“Як з усіма іншими COVID-вакцинами, Департамент охорони здоров’я схвалив вакцину Jansen після незалежного та детального наукового вивчення її безпеки, ефективності та якості”.

Канада вже замовила 10 мільйонів доз цієї вакцини й має змогу закупити ще 18 млн. Постачання вакцин здійснюватимуть із підприємств Johnson&Johnson в Європі та США.

Коротко про вакцину Johnson & Johnson

  • Це векторна вакцина на основі аденовірусу, яка відрізняється від інших передусім тим, що потрібна одна доза препарату, а не дві. Її можна зберігати у звичайному холодильнику, що полегшує транспортування і поширення препарату.
  • Попередній договір про постачання вакцини від Johnson & Johnson уклав Євросоюз та США.
  • Дослідження, в яких взяли участь 44 тисяч людей, показали, що ефективність вакцини Johnson & Johnson становить 66%, в той час, як у вакцин Pfizer і Moderna цей показник становить приблизно 95%.