11 листопада Європейська Комісія дозволила продавати вакцину проти Еболи під назвою "Ервебо". Компанія Merck Sharp & Dohme BV почала її розробляти після спалаху захворювання в Західній Африці у 2014 році.

Читайте також: Все про вірус Ебола: симптоми, лікування та профілактика

Раніше вакцину випробували на окремих групах людей – вона використовувалась, як частина специфічного протоколу для захисту тих людей, які довгий час перебували серед інфікованих та ризикували заразитись.

Найбільший спалах цієї хвороби стався у Західній Африці у 2014-2016 роках. Інфекція вийшла за межі континенту – випадки інфікування були зареєстровані в США і Європі. З січня 2014 року по березень 2016 на Еболу захворіло близько 28 641 осіб, 11 316 з яких – померли.

Епідемія Еболи досі триває у Демократичній Республіці Конго. Понад 3000 жителів Конго стали носіями хвороби, а 67% з них померли. У липні 2019 року в ДРК було оголошено надзвичайну ситуацію міжнародного значення.

Вірус Еболи може вбити від 25 до 90% інфікованих. Нині досі не існує лікування, проте нова вакцина та кілька нових експериментальних методів лікування дають надію, що людство зможе подолати цю смертельну хворобу.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.