Сертифікати вакцинації для подорожей

Про це розповів медичний експерт ВООЗ під час онлайн-брифінгу в Копенгагені, повідомляє видання The Bisness Standart. Водночас у ВООЗ закликали утриматися від використання так званих паспортів імунітету для людей, які одужали від коронавірусу.

Читайте також У Великій Британії невдовзі можуть ввести "ковідні" паспорти: що це за документ

Ми уважно вивчаємо варіанти використання технологій в заходах захисту щодо COVID-19, один з них – це те, як ми можемо працювати з державами-членами над сертифікатом електронної вакцинації,
– зауважив експерт ВООЗ.

Раніше стало відомо, що австралійський національний авіаперевізник Qantas вимагатиме у пасажирів міжнародних рейсів довідку про вакцинацію від коронавірусу.

Представник AirAsia сказав, що після створення вакцини авіакомпанія "перегляне вимогу щодо вакцинації від COVID-19 пасажирів для міжнародних подорожей".

Що відомо про майбутню вакцинацію проти коронавірусу

  • 9 листопада компанії Pfizer і BioNTech повідомили про ефективність їхньої вакцини проти COVID-19.
  • BNT162b2, продемонстрував 95-відсоткову ефективність у захисті від коронавірусу людей, які не були раніше інфіковані SARS-CoV-2.
  • Вже з наступного тижня Велика Британія почне масове вакцинування населення від коронавірусу.
  • Великі плани на вакцину і в США. Там розпочнуть масову вакцинацію ще до Різдва.
  • Європейський Союз уклав угоди з трьома виробниками вакцин від коронавірусу: 2 американськими Pfizer і Moderna і британською AstraZeneca.
  • Україна зможе отримати першу партію вакцини від коронавірусу у 2 кварталі 2021 року. Наразі невідомо, вакцину чийого виробництва вибере український МОЗ.


Чи готові українці вакцинуватися / Інфографіка 24 каналу