Всі хоча б раз в житті чули таке поняття як " стретчинг" – вправи для розтягування м'язів. Він є корисним для будь-якої вікової категорії та для будь-якої статі людини. Вона допомагає створити пластичну і граціозну фігуру, захистити суглоби від можливих травм, а також покращує поставу, підвищує самооцінку і впевненість в собі.

Безліч вправ можна знайти в просторах мережі, проте що ж дає стретчинг для людського організму та чому вона така корисна – читайте нижче.

1. Стимулюється кровообіг і циркуляція лімфи в організмі.

2. Підвищується гнучкість. Завдяки заняттям стретчингом ви відчуєте себе високими, стрункими та пластичними, а постава змінюється одразу в кращу сторону.

3. Вправи зі стретчингу розслабляють м'язи, а також прибирають різні болі, що виникли через стрес і нервове напруження.

4. Сповільнюються деякі процеси старіння нашого організму.

5. Вправи по стрейчингу ефективно тонізують м'язи, в той час як психоемоційне напруження, навпаки, знижується.

6. При регулярних розтяжках, треновані м'язи зберігають свою еластичність, так як до них надходить достатня кількість крові і поживних речовин.

7. Вправи на розтяжку готують до тренування. Якщо ви сьогодні плануєте піти в тренажерний зал, зробіть перед цим розтяжку. Так ви налаштуєте свій організм на фізичну активність і зможете запобігти пошкодженню м'язів.

8. І навпаки, вправи на розтяжку, що додаються в кінці тренувального заняття, допомагають м'язам швидше відновитися і уникнути крепатури.

Читайте також: Як перетворити тренування на звичку: прості поради