Найнебезпечнішим міфом про герпес є те, що він не передається від людини до людини, пише "Країна Здоров’я".

Читайте також: Як уникнути герпесу: поради дерматолога

Вірус герпесу передається повітряно-крапельним шляхом, побутовим, а також статевим.

Герпес з’являється через застуду. Попри те, що ГРВІ спричиняють активність вірусу герпесу, висипання можуть виникати і через інші обставини. Медики пояснюють, що при захворюванні імунітет людини послаблюється і таким чином вірус активізується.

Вірусне захворювання піддається лікуванню. Вірус герпесу неможливо вивести з організму після першого зараження. 95% населення планети мають його з народження, проте він у деяких випадках себе жодним чином не проявляє.

Герпес може вражати шкіру. Медики переконують, що цей вірус може уражати слизові оболонки горла, очей, лімфовузли, а також внутрішні органи людини. Тому варто регулярно обстежуватися та тримати ситуацію під контролем.

До слова, таке вірусне захворювання з пухирцевими висипанням на губах як герпес особливо надокучливе, адже псує ваш зовнішній вигляд.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.