Віктор Ляшко повідомив, що найближчим часом буде оголошено новий конкурсний відбір на посаду незалежних членів наглядової ради держпідприємства.

Читайте також ЄС вимагає 200 мільйонів євро компенсації від AstraZeneca через затримку доставки вакцин

Прозорість = ефективність. Підписав наказ про визнання такими, що втратили чинність, накази Міністерства охорони здоров'я від 6 жовтня 2020 №2268, від 7 жовтня 2020 №2272 та від 30 квітня 2021 №848. Ці накази стосуються конкурсного відбору та утворення наглядової ради ДП "Медзакупівлі Україна",
– заявив міністр.

Він додав, що також триває робота над наказом, який має чітко сформулювати порядок взаємодії МОЗ і ДП "Медзакупівлі України", забезпечивши незалежність оператора.

"Саме це дозволить ДП «Медзакупівлі» повноцінно реалізувати свій потенціал закупівельного агенства для потреб охорони здоров'я та українців", – зазначив Віктор Ляшко.

Що відомо про конфлікт Степанова і глави "Медичні закупівлі України"

Джерело: МОЗ України

1 травня ексочільник МОЗ Максим Степанов підписав наказ про призначення до наглядової ради ДП "Медичні закупівлі України" Антона Кульчинського, Миколи Романьока, Олексія Мечинського, Олексія Сакуна і Олени Філинюк.

Степанов планував наділити наглядову раду "Медзакупівель" повноваженнями ухвалювати рішення про звільнення і призначення керівника держпідприємства, узгоджувати всі медичні закупівлі та фінансові документи підприємства.

Ляшко публічно декларував бажання знайти спільну мову з Арсеном Жумаділовим

У першому інтерв'ю після призначення Віктор Ляшко розповів про зустріч із главою ДП "Медичні закупівлі України" Арсеном Жумаділовим.

"Ми з ним зустрілися, проговорили всі аспекти співпраці. На цьому етапі починаємо працювати. Кожен діями і результатами має доводити, що він відповідає посаді, яку обіймає. Жодні дружні стосунки або щось інше не стане перешкодою прийняттю рішень, якщо людина не справляється зі своїми посадовими обов'язками", – сказав Ляшко.