За словами американських вчених, ключовою роль в цьому грає вплив даних молекул на мікрофлору кишківника, пише MedicalExpress.
Читайте також: Від кого з батьків дитина успадковує ожиріння
Маноза має той же склад, що і глюкоза – шість атомів вуглецю, дванадцять водню і шість кисню – проте володіє іншою структурою.
Лабораторні миші, які вживали велику кількість манози з часу, коли вони були дитинчатами, рідше страждали від зайвої ваги, ніж ті, для кого джерелом вуглеводів був звичайний цукор.
Вчені відкрили цукор, який допоможе схуднути
Як виявилося, глюкоза і маноза по-різному впливають на кишкову мікрофлору гризунів. Маноза робить її більш пристосованою до засвоєння жирної їжі.
Хоча експерименти проводилися на гризунах, вчені вважають цілком імовірним, що маноза могла б впливати аналогічним чином і на людей.
Висновок вчених такий: вживання манози зменшує ризики ожиріння та допомагає на набрати зайві кілограми.
Що таке ожиріння?Це захворювання , при якому в підшкірній клітковині і інших тканинах накопичується надмірна кількість жиру.
Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.