Розробка вакцини проти коронавірусу

Вчені вважають, що вакцини проти коронавірусу дозволять людству знайти засоби терапії невиліковних хвороб, до яких відносяться рак і ВІЛ. Такі дані містяться в новому звіті наукової групи Inverse.

Також на тему: Кліщовий енцефаліт: знайшли спосіб лікування та профілактики

У ньому йдеться, що вчені зараз експериментують з технологіями, які дозволили розробити вакцини від коронавірусу, щоб з їхньою допомогою лікувати інші важкі хвороби. І перспективи у цього напряму дуже райдужні.

Як вакцини проти коронавірусу прискорять розробку нових ліків

Вакцини проти коронавірусу були розроблені шляхом поглиблення в генетичні особливості організму. Дослідники вважають, що на цій основі можна створювати вакцини від раку та ВІЛ.

  • Сьогодні в різних країнах застосовуються різні щеплення проти SARS-CoV-2, але у них один принцип.
  • Вони вчать організм розпізнавати новий коронавірус через спайковий білок, який використовується патогеном для "приклеювання" до клітин.
  • Вакцини від Pfizer і Moderna виготовлені шляхом приміщення крихітної ділянки генетичного коду під назвою мікроРНК (інструкції до спайкового білка) всередину невеликої кульки з жиру.

Вчені вважають, що застосування технологій мікроРНК дозволить цим способом запобігати проникненню в організм людей і інших смертельно небезпечних хвороб, включаючи ВІЛ і пухлини. А в деяких випадках навіть лікувати ці захворювання, які вже вразили пацієнтів.