Керівництво океанаріуму боїться, що через це вугрі побачать в людях загрозу і будуть ховатися від відвідувачів океанаріуму, як тільки вони знову з'являться. А це значить, відвідувачі не зможуть на них подивитися – та й відстежувати стан здоров'я вугрів буде набагато складніше, пише The Guardian.
Читайте також: Чому відеодзвінки так виснажують: пояснення психолога
В океанаріумі вирішили діяти негайно і попросили всіх небайдужих зателефонувати за FaceTime на айфони та айпади, які встановили навпроти акваріума з вуграми.
Людям, які захочуть зателефонувати, потрібно показати свої обличчя, помахати руками і трохи поговорити (але ні в якому разі не підвищувати голос, вугрі цього не люблять). Відеочати запланували на 3 – 5 травня.
За хештегом #PleaseRememberHumans (#БудьласкаНеЗабувайтеЛюдей) можна знайти повідомлення з підтримкою одиноких вугрів.
Що відомо про коронавірус у Японії
- Станом на 1 травня в Японії підтвердили понад 14 тисяч випадків коронавірусної інфекції, з яких лише 430 закінчилися летально.
- Незначне зростання інфікованих у країні розпочалось ще на початку лютого, проте влада успішно зупинила першу хвилю коронавірусу.
- Однак вже у квітні у Японії зафіксували новий спалах COVID-19.
- Перенесення Олімпійських ігор-2020 у Токіо на 2021 рік вдарить по економіці Японії.
- Загалом втрати Японії перевищать 5,8 мільярда доларів.
Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.