Рішення про заборону відомство встановило у п’ятницю, 30 серпня.

Читайте також: Заборона ліків: які препарати заборонили в Україні

Мова йде про "Диспорт", порошок для розчину для ін`єкцій по 500 ОД; 1 флакон з порошком у картонній коробці виробництва Великої Британії.

Заборону на всі серії лікарського засобу у зазначеному дозуванні встановили через те, що ліки маркувалися англійською мовою.

В Україні заборонили серії ліків
В Україні заборонили серії ліків "Диспорт"

Препарат також призначають для тимчасового покращення помірної або вираженої форми вертикальних зморшок між бровами, та латеральних періорбітальних зморшок ("гусячі лапки"). Також ліки застосовують при симптоматичному лікуванні фокальної спастичності:

  • верхніх кінцівок у дорослих;
  • нижніх кінцівок у дорослих з ураженням гомілковостопного суглоба після перенесеного інсульту або травматичного ушкодження головного мозку;
  • динамічної еквінусної деформації стопи у дітей віком від 2 років з церебральним паралічем, терапію проводять в спеціалізованих лікувальних закладах.
Спастичність – що це?
Це патологічна напруга м'язів, яка викликає контрактури — зміни в м'язах, сухожиллях і суглобах. При проведенні комплексної терапії та реабілітації нормальне положення кінцівок відновлюється.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.