Загалом вже отримали понад 94 повідомлення про підозру на коронавірус та дослідили більш ніж 500 зразків. Про це повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров'я України.

Дивіться також Спецборт з евакуйованими з Італії українцями приземлився в "Борисполі": відео

16 березня в Чернівецькій області у двох жінок було лабораторно підтверджено COVID-19. Пацієнтки ізольовані, їхній стан стабільний. Проводиться робота із контактними особами,
– мовиться у повідомленні.

Пацієнтів госпіталізували з підозрою ще 6 та 13 березня, повідомляють у Чернівецькій обласній державній адміністрації.

"З того часу перебувають в інфекційному відділені Обласної клінічної лікарні та отримують належну медичну допомогу. Хворі ізольовані, їхній стан стабільний. Проводиться робота з контактними особами", – зазначають там.

Окрім того, у шістьох українців за кордоном підтверджені випадки інфікування коронавірусом. По два в Німеччині та Італії, по одному в Молдові і Об'єднаних Арабських Еміратах.

Де в Україні підтвердили коронавірус

Найбільше кількість хворих – четверо – у Чернівецькій області. Там коронавірус підтвердили вперше в Україні. Заражена також була 71-річна жінка із Житомирської області, яка перед цим повернулась з Польщі. На жаль, вона померла.

Як Україна бореться із коронавірусом

  • 16 березня Україна закриває кордон для іноземців, а з 17 березня припиняється авіасполучення. Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні закликав українців протягом трьох днів повернутися з-за кордону.
  • Громадяни України можуть повернутися. Однак усіх, хто повертається з країн, де багато заражених коронавірусом, відправлятимуть на обсервацію.
  • 12 березня до 4 квітня в Україні впровадили загальнонаціональний карантин. Скасували навчання у школах, вишах і садочках, змагання з вболівальниками, концерти.

Водночас міста та області запроваджують жорсткіші заходи. Так, на Львівщині закривають усе, окрім продуктових магазинів, аптек, та заправок. Така ж ситуація в Одесі та на Чернівеччині.


Як користуватися маскою проти коронавірусу / Інфографіка 24 каналу


Які обмеження пропонують українцям через коронавірус / Інфографіка 24 каналу