Про це заявив міністр науки Іспанії Педро Дюке на пресконференції в четвер, повідомляє Bloomberg.

Читайте також: Україна не розробляє вакцину проти коронавірусу: чим це загрожує

У нас є багато іспанських організацій, які працюють над декількома варіантами створення вакцини. Ця область прогресує, і, найімовірніше, до кінця квітня у нас буде прототип вакцини,
– зазначив міністр.

За його словами, у Національному центрі біотехнології розробляють "одну з найсучасніших у світі вакцин проти COVID-19".

Повна вакцина проти вірусів, яка розробляється в Національному центрі біотехнології, є однією з найсучасніших у світі. Я думаю, що є ймовірність того, що вакцина буде виявлена ​​в Іспанії,
– заявив Педро Дюке.

Що відомо про поширення коронавірусу в Іспанії?Спалах коронавірусу досі триває в Іспанії. За останню добу від хвороби померли 932 людини. Упродовж останнього тижня щодня в Іспанії помирає понад 800 людей. З початку епідемії в Іспанії вже зареєстровано 10 935 летальних випадків від коронавірусу. Кількість інфікованих складає понад 117 тисяч. Лише за останню добу коронавірусом заразилися понад 7 тисяч людей.

Важливо! Вчені всього світу наразі намагаються розробити вакцину проти коронавірусу. ЇЇ немає на ринку, якщо є пропозиції – це спекуляції. Процес розробки вакцини доволі клопіткий та дорогий. Раніше фахівці заявляли, що їм потрібен щонайменше рік.

Як не захворіти на коронавірус/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.