Таку гру розробили дослідники з Південнокорейського університету Чуна, пише "Країна здоров'я".

На сьогодні немає жодного надійного засобу лікування алкоголізму, який би гарантував, що людина більше не повернеться до цієї згубної звички.

Читайте також: Науковці розкрили неочікувану властивість алкоголю

Тож вчені вирішили створити комп'ютерну гру, яка допоможе вилікувати алкогольну залежність і деякі психічні розлади, зокрема, клаустрофобію.

У грі суть методу відображена у застосуванні прийому загасання умовної реакції, асоціації, які впливають у мозку щодо переживань, починають згасати – тобто пацієнт проходить три рівні і позбавляється від алкогольної залежності.

Перший рівень створений для розслаблення обстановки. Він допомагає позбутися нав'язливих думок (від бажання випити).

Другий рівень – людині пропонують тренувати силу волі. Гравець бачить віртуальний бар, де п'ють люди, і йому пропонують зробити те ж саме.

Третій рівень – людина бачить інформацію про згубний вплив алкоголю на організм. Так формується огида до спитрного і небажання пити в подальшому.

Наразі вчені провели тестування гри на 12-ти добровольцях, які страждають від алкоголізму. В результаті – у них зникло постійне бажання хотіти випити, вони змогли навчитися контролювати свій потяг до спиртного.

Що таке алкоголізм? Це характерна психофізична залежність від алкоголю, основою якої є його наявність в обмінних процесах людського організму, яка розвивається внаслідок хронічного зловживання алкогольними напоями. Негативно впливає на здоров'я, працю і добробут людей.

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.