Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці. У компанії зазначили, що всі витрати з організації перевезень вони беру на себе. Тому проїзд для медиків, поліцейських і рятувальників буде абсолютно безкоштовним.

Також на тему: Укрзалізниця задля підтримки бізнесу відтермінувала нові договори на вантажні перевезення

З органами місцевої влади погодили перелік маршрутів та кількість усіх, хто буде користуватися послугою. Для проїзду достатньо пред'явити службове посвідчення або інший документ, що підтверджує роботу у ДСНС, поліції або медзакладах.

Також у потяги не будуть пускати працівників, які не мають засобів індивідуального захисту, зокрема маски або респіратора та рукавичок.

Розклад руху службових поїздів Укрзалізниці надаватиметься органам місцевої влади. Для уточнення графіку руху поїздів можна також звертатися за номером гарячої лінії Укрзалізниці – 0800503111.

Загалом наразі погоджено та курсує цілий перелік службових поїздів для підвозу залізничників до своїх робочих місць. Такі маршрути організовано на всіх залізницях, крім Львівської та Південної, де підвіз працівників здійснюють автотранспортом.


За яких умов виживає коронавірус / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.