Про одужання українців повідомив депутат від фракції "Слуга народу" Михайло Радуцький.

Читайте також: Померли двоє людей, які заразилися коронавірусом на судні Dimond Princess

"Яка ситуація з нашими членами екіпажу на Diamond Princess біля берегів Японії, яких забрали до лікарні? До речі, ні одне массмедіа не поаплодувало, що вони одужали. Це ота статистика – 15% людей, які одужали, серед них є два українці", – заявив Радуцький в кулуарах парламенту.

Потім директор Департаменту консульської служби МЗС України Сергій Погорельцев у коментарі для "УП" наголосив, що такої інформації ще немає, а громадяни України перебувають у лікарнях Токіо.

За перевіреною і достовірною інформацією, громадяни України, госпіталізовані з діагнозом коронавірус, перебувають у лікарнях Токіо. Українців буде виписано після того, як результати двох аналізів будуть негативні. На даний момент тести ще не було зроблено,
– сказав Погорельцев.

Додамо, що на території України немає жодного випадку зараження коронавірусом.

Що відомо про спалах коронавірусу на лайнері

На борту лайнера Diamond Princess було 3700 осіб з 56 країн, з яких 2700 – пасажири, решта – члени екіпажу, в тому числі – 25 українців.

Кількість хворих коронавірусом на судні становить 621 особи. Це найвище число хворих за межами Китаю.

19 лютого пасажири круїзного лайнера Diamond Princess почали полишати його борт після двотижневого карантину через спалах коронавірусу Covid-19.

17 січня США евакуювали 300 своїх громадян, й у 14 з них виявили коронавірус Covid-19.

Влада Японії зазначила, що якщо інші країни також захочуть забрати своїх громадян – вони готові до співпраці.

Пасажирів, у яких виявили вірус, відправляють до лікарень Японії. Ті, у кого коронавірус не виявили, чи ті, хто чекає на результати тесту, залишаються на судні щонайменше 14 днів.

9 лютого встановили 70 випадків зараження на судні, згодом повідомили ще про шістьох осіб, яких госпіталізували через хворобу на коронавірус, зокрема українця.

Кажуть, що пасажирів заразив вірусом 80-річний чоловік, який був на лайнері з 20 по 25 січня, а потім зійшов на берег в Гонконзі.


Дані про смертність від коронавірусу/Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.