Зміни прописані в оновленій інструкції по застосуванню ліків. Зокрема мовиться про наказ МОЗ від 10 вересня 2021 року № 1922.

До теми Вчені прогнозують твіндемію цієї осені: що це означає

Україна визнала "Амізон Макс" препаратом проти COVID-19

Ліки показано застосовувати лікування грипу та ГРВІ, а також для лікування COVID-19 середнього ступеня тяжкості в комбінації з базовою терапією,
– мовиться в повідомленні.

Згідно зі змінами, до препарату додали нове терапевтичне показання: "Лікування COVID-19 середнього ступеня тяжкості в комбінації з базовою терапією".

До речі, видання "Дзеркало тижня" написало, що "даних про четверту фазу клінічних досліджень препарату немає ніде, у формулюванні навіть не вказано — "для екстреного застосування". Як це було, наприклад, з відомим багатьом, включеним до протоколу лікування препаратом "Ремдесівір".

Що відомо про клінічні дослідження препарату "Амізон Макс"

  • 13 травня 2021 року "Фармак" видання повідомляло, що у межах міжнародних досліджень в Україні розпочалася третя фаза клінічних випробувань лікарського засобу "Амізон" (Енісаміум) для протидії COVID-19.
  • У компанії повідомляли, що приводом для початку клінічних досліджень лікарського засобу в Україні стало те, що вчені інституту медичної вірусології у Франкфурті-на-Майні провели дослідження противірусної дії лікарського засобу проти вірусу SARS-COV-2 на клітинній моделі.
  • Тоді у компанії розповіли, що препарат тестували на людських клітинах, заражених SARS-COV-2 й він показав добрий ефект.
  • Компанія повідомила, що "Амізон" "як ефективний лікарський засіб для лікування грипу та інших ГРВІ" купують пацієнти в 11 країнах світу.