Про це повідомили у головному управлінні Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Читайте також: На Хмельниччині поминальний обід завершився масовим отруєнням

Станом на 27 червня 2018 року в інфекційному відділенні Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування та у Чечельницькій лікарні планового лікування знаходиться 62 особи, серед яких 23 дитини з ознаками гострої кишкової інфекції. Всім госпіталізованим встановлено попередній діагноз "Гострий гастроентероколіт". Перебіг захворювання у всіх хворих середнього ступеню важкості,
– повідомили в управлінні.

Зазначається, що всього в святкуванні випускних вечорів в Чечельницькому районі в селі Бондурівка приймало участь 68 осіб та в селі Стратіївка - 85 осіб.

У Держпродспоживслужбі повідомили, що спалах виник після святкування випускного вечору у вказаних селах. Святкові вечері проводились в приміщенні сільського будинку культури та в приміщенні школи.

"Страви для святкування обох випускних вечорів замовлялись та готувались в кафе "Вербка" СТ "Вікторія-П" с. Вербка Чечельницького району та доставлялись до місць проведення заходів приватним транспортом власника кафе, без холодильного обладнання. Працівники кафе були допущені до роботи без пройденого медичного огляду в повному об’ємі, технологічного, холодового інвентарю не достатньо, приміщення потребують ремонту", – йдеться у повідомленні.

До адміністративної відповідальності притягнуто власницю кафе та директора Стратіївського НВК.