Нагадаємо, що 9 січня підтвердили першу смерть від коронавірусу. Летальний випадок стався у 61-річного чоловіка, який був постійним клієнтом на ринку в китайському місті Ухань.

Читайте також Трапилося те, про що ми не знаємо, – Макрон звинувачує Пекін у дезінформації про COVID-19

В Європі перший трагічний випадок через COVID-19 підтвердили 15 лютого в китайського туриста у Парижі.

А станом на сьогодні, 19 квітня, померли понад 160 тисяч людей. Загальна кількість хворих 2 333 164. На щастя, 600 296 пацієнтам вдалося вилікуватися від коронавірусної інфекції.

Найбільше випадків зараження виявили у США (738 923 підтверджених випадків коронавірусу), потім за кількістю йдуть Іспанія, Італія, Франція, Німеччина і Велика Британія.

Додамо, президент США Дональд Трамп, на відміну від європейських країн, дозволив за бажанням відновлювати економічну діяльність. Він заявив, що тривале припинення активності не може бути довгостроковим рішенням.

"Для збереження здоров'я наших громадян необхідно зберегти робочою нашу економіку", – наголосив Трамп.

В Україні померло 141 людина. У Центрі громадського здоров'я повідомили, що 74% померлих мали серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок та легень, а в деяких осіб були поєднанні захворювання.


Як захистити себе від коронавірусу/Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.