Про це заявили представники Центрів по контролю і профілактиці захворювань у США, повідомляє видання Science Alert.

За симптомами і перебігом загадкова хвороба нагадує поліомієліт. У 2018 році вже зареєстровано 127 випадків з підтвердженим діагнозом.

Читайте також: Спалах кору на Івано-Франківщині: захворіли вакциновані діти

Попри зусилля науковців, які проводять лабораторні та інші тести, причина більшості випадків захворювання залишається незрозумілою. Збудники хвороби досі залишаються невідомими, лікарі наразі розглядають серед причин віруси, токсини і генетичні порушення.

Зростання кількості хворих спостерігається з 2014 року, а піки припадають на серпень і вересень. Згідно з прогнозами медиків, захворювання продовжить поширюватись. На сьогодні випадки захворювання на гострий млявим міеліт зареєстровано у 22 штатах Америки.

Хворі переважно діти до 18 років і молодше, середній вік пацієнтів становить 4 роки. Наразі не існує спеціальних препаратів для лікування хвороби, також відсутні вакцини. Захворювання вражає спинний мозок і може призводити до довічного паралічу.

У США зафіксували спалах небезпечної рідкісної хвороби – відео

Більше новин, що стосуються лікування різноманітних захворювань, медицини в Україні, здорового способу життя та харчування, вагітності та пологів, відкриттів у сфері медицини та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.